POTLAČÍME ZA VÁS

Farebná flexo potlač

KVALITNÁ FAREBNÁ FLEXOTLAČ

5 dôvodov prečo spoločnosť A.I.E., s. r. o.

Spoločnosť A.I.E., s. r. o. je výrobnou spoločnosťou, ktorá neustále buduje sieť zákazníkov a dodávateľov, s ktorými sa snaží udržiavať dlhodobé a korektné vzťahy založené na vzájomnej dôvere.

 1. Zabezpečíme Vám KOMPLEXNÉ RIEŠENIE BALENIA podľa Vašich individuálnych požiadaviek a potrieb

  Pre dokonalú ochranu výrobkov ponúkame balenie na mieru podľa individuálnych požiadaviek a potrieb klienta. Ponúkame balenie do kartónových a kartonplastových obalov s vnútorným vybavením vo forme PE pien, insertov, vakov pri použití kombinácie rôznych materiálov (textil, PE pena, vlnitá lepenka a ďalšie). Zároveň ponúkame dodanie pomocného baliaceho materiálu:  lepiace a viazacie pásky, spony, stretch fólie, bublinkové fólie, ochranných profilov a ďalšie.

 2. Zabezpečíme Vám vyhovujúce balenie od NÁVRHU – VZORKOVANIA – až po DODANIE konkrétneho balenia na mieru len pre Vás

  Spoločnosť A.I.E., s. r. o. neustále sleduje nové trendy v oblasti balenia a napreduje spolu s dynamicky sa rozvíjajúcim trhom tak, aby bola vždy schopná splniť očakávania klienta na kvalitu služieb a dodávok. 

   

 3. Dodržíme KVALITU požadovaných MATERIÁLOV

  Spoločnosť A.I.E., s. r. o.  spĺňa podmienky udelenia certifikátu ISO a tým sa zaväzuje spĺňať požiadavky a trvalo zlepšovať efektívnosť systému manažérstva kvality vybudovaného podľa normy ISO 9001. Trvalé zlepšovanie systému manažérstva kvality je podporované a zabezpečované aktívnym prístupom zamestnancov na všetkých úrovniach spoločnosti.

 4. Poskytneme Vám VYSOKO PROFESIONÁLNE ODBORNÉ A SPOĽAHLIVÉ SLUŽBY A PRODUKTY

  Spoločnosť A.I.E, s. r. o. sleduje nové trendy v oblasti balenia, sústavne zvyšuje profesionálny rast zamestnancov spoločnosti, aby bola vždy schopná splniť očakávania zákazníka na kvalitu služieb a dodávok na rýchlo rozvíjajúcom sa trhu.

 5. SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA je našou prioritou

  Spoločnosť A.I.E, s. r. o. sa riadi mottom:

  Spokojný zákazník je zárukou prosperity firmy.
  Prosperujúca firma je zárukou spokojnosti pracovníkov.
  Spokojný a aktívny pracovník je zárukou spokojnosti zákazníkov.

NOVINKY